OBAVIJEST - NASTAVA NA DALJINU

Dragi naši učenici i roditelji!
Od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine kreću pripreme izvođenja nastave na daljinu.

Učenicima razredne nastave (1. – 4. razred) Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizirat će u suradnji s HRT 3  nastavu za učenike razredne nastave prema kurikulumu i nastavnim programima svaki dan u sljedećim terminima u programu pod nazivom Škola na Trećem:

Razred

1.      Razred OŠ

8 – 10 h

2.      Razred OŠ

8 – 12.30 h

3.      Razred OŠ

13 – 16 h

4.      Razred OŠ

16 – 19 h

Prvi dan emitiranja nastave biti će u ponedjeljak 16. ožujka 2020 godine. Učiteljice razredne nastave bit će s roditeljima i učenicima u kontaktu na način kako ćete međusobno dogovoriti.
Prema naputku MZO učenici predmetne nastave (5. – 8. razred) u ponedjeljak, 16. 3. i u utorak, 17. 3.  gledaju nastavu na Sportskoj televiziji i testiraju virtualni razred sa svojim razrednikom ili razrednicom i predmetnim nastavnicima i slijede njihove upute. Za potrebe virtualnih učionica u našoj školi koristi se Teams aplikacija. Upute za korištenje dostupne su na poveznici: http://bit.ly/Uputa_Teams_Ucenici
Od srijede, 18. ožujka razrednici daju učenicima raspored sati i sve obavijesti, a predmetni nastavnici kreću s online nastavom.

Kako bi mogli pristupati svojim učionicama učenici su se prethodno morali prijaviti na Office365 za škole što je velika većina već napravila. Za one koji još nisu, upute za početnu prijavu nalaze se na poveznici http://bit.ly/OFFICE365_prvaPrijava

Dodatno, postavljamo i poveznicu  na e-sferu školske knjige ‐ e-sfera.hr  koja je zbog nastale situacije privremeno omogućila pristup svim svojim sadržajima. Na e-sferu se prijavljujete istim podatcima koje koristite i za e-dnevnik i ove virtualne učionice.

Poštovani roditelji, pratite našu web i FB stranicu radi novih informacija te nam se sa svim pitanjima i nejasnoćama slobodno obratite kako bismo u ovom izazovnom vremenu olakšali obrazovanje našim učenicima.

objavio: Nikolina Malnar   datum: 15. 3. 2020.